Ekiple Tanışın

Stüdyomuzda, evinizde veya istediğiniz yerde hizmet sunarak size kolaylık sağlıyoruz. Deneyimli fotoğrafçılardan oluşan harika bir ekiple çalıştığımız için içimiz rahat. Yıllar içinde farklı anların farklı tür fotoğraflar gerektirdiğini öğrendik. Bu nedenle sizleri veya yaşadığınız anları en doğru şekilde yakalamak için farklı fotoğrafçılık tarzları ve teknolojileri kullanıyoruz. Sıra dışı ekip üyelerimizi tanıyın.

Gülce

Genel Koordinatör

Genel koordinatörümüz Gülce, Turizmcilikten gelen hizmet ve memnuniyet anlayışıyla, müşterilerimize çekim anlaşmalarından teslim sürecine kadar destek sağlamaktadır. 2014 yılından itibaren aldığı birçok eğitim ile işletmemizde satış danışmanlığı ve grafik tasarım uzmanlığı yapmaktadır.

pngwing_edited.png
90DDCADB-E8C5-4235-983C-D95ADE748B04.JPG

Mehmet Can

Fotoğrafçı

pngwing.com.png

Fotoğrafçımız Mehmet Can İnce, baba mesleği olan fotoğrafçılığı, Marmara Üniversitesi Radyo TV ve Sinema eğitimiyle akademik düzeye taşıyıp, dünyaca ünlü birçok fotoğrafçıdan özel eğitimler almıştır. Aralarında Dmytro Sobokar, Jhonson Wee, Muse Chan, Greg Moment, Sakis Batzalis, Pete James, Philip Bloom ve Youtuber Parker Walbeck'in de olduğu bir çok fotoğrafçıdan teknik anlamda üst düzey bilgiler edinip, çiftlerine özel kareler sunmaktadır. 2014 yılından itibaren tamamen düğün ve organizasyon fotoğrafçılığına adım atan Can, bir günde tek çiftimize zaman ayırıyor.